Serwis
Umowa serwisowa

UMOWA SERWISOWA NA KOPIE 

                  

Proponujemy Państwu zawarcie umowy serwisowej na kopie i wydruki.

Umowa serwisowa jest zawierana z Klientami, którzy aktualnie nabywają lub już posiadają kserokopiarki. Główną jej zaletą jest obniżenie kosztów eksploatacji urządzenia oraz inne zalety podane niżej . Umowę  można podpisać na dowolny okres jednak nie krócej niż na rok (im dłuższy czas trwania kontraktu  tym cena kopii, wydruku jest bardziej atrakcyjna) . Koszt kopii, wydruku   uzależniony jest od rodzaju urządzenia.

W ramach tej umowy firma Biurox będzie zobowiązana do kompleksowej obsługi serwisowej kserokopiarek. Usługa obejmuje  konserwacje , naprawy urządzeń oraz wszystkie części zamienne , materiały eksploatacyjne i dojazdy do klienta. Jedyne czego nie obejmuje umowa to koszty papieru oraz naprawy uszkodzeń spowodowanych z winy użytkownika.

Opłata miesięczna zależna od liczby kopii lub wydruków pokrywa wszystkie koszty związane z serwisem urządzenia i jest niższa od faktycznych kosztów eksploatacji przy braku takiej umowy.

Dzięki umowie zyskują Państwo:

-  obniżenie kosztów eksploatacji .
-  zawsze sprawne urządzenie wykonujące kopie najwyższej jakości ,
-  klient nie ponosi kosztów związanych z serwisem urządzenia,
-  klient nie martwi się o konserwację urządzenia  -  
wszystko jest na naszej głowie,
-  krótki czas reakcji serwisu, który wynosi maksymalnie 8 godzin ,
-  przewidywalne koszty miesięczne  bez „niespodzianek” związanych z nagłym wydatkiem na naprawę urządzenia  
      (znając miesięczne obciążenie wiemy jakie kwoty wydatkujemy na serwis i eksploatację).   
-  uproszczone rozliczanie w postaci jednej faktury miesięcznie (opłata za kopie w 100% stanowi koszt uzyskania przychodu)

Opieka serwisowa nad urządzeniem obejmuje:

-  regularne przeglądy i konserwacje (co około 3 miesiące, w zależności od typu urządzenia)
- szybką likwidację wszelkich usterek (klienci eksploatujący urzadznia na umowach seriwsowych są taktowani priorytetowo, niezależnie od rodzaju naprawy) 
- dostawę wszystkich materiałów, części, podzespołów, tonerów na nasz koszt. 
- w wyjątkowych przypadkach zapewnienie urządzenia zastępczego.
- umowa zapewnia komfort, bezpieczeństwo i wysoką jakość usług.

 

Umowa serwisowa sprawia, że sprzęt jest stale utrzymany w optymalnym stanie technicznym. Technicy firmy stale prowadzą bieżącą kontrolę urządzeń. Umowa serwisowa upraszcza także kwestie administracyjne. Zamiast poszczególnych faktur za tonery, części, przeglądy konserwacyjne, naprawy, dojazdy, otrzymuje Państwo jedną fakturę miesięcznie za faktycznie wykonaną ilość kopii lub wydruków.

Firma Biurox prowadzi komputerową archiwizację danych, dzięki czemu Państwo nie muszą martwić się o pilnowanie terminów wizyt serwisowych czy konserwacyjnych.

Obsługa Klientów objętych umową serwisową jest priorytetowa dla serwisu. Oznacza to, że naprawy sprzętu są wykonywane w pierwszej kolejności i w najkrótszym czasie, bez względu na obciążenie pracą techników. Maksymalny czas reakcji serwisu od zgłoszenia awarii to 8 godziny.

Umowa serwisowa jest doskonałym rozwiązaniem dla firm, pozwala dokładnie zaplanować wydatki. Umowa serwisowa to maksimum bezpieczeństwa, oszczędności  i wygody przy minimum kosztów i administracji.
Strona główna | Oferta | O firmie | Kontakt