Oferta
Kserokopiarki / nowe kolorowe
Kserokopiarki / nowe kolorowe
HP Color LaserJet Pro MFP M280

Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro MFP M280 NW

Producent: Hewlett Packard
Kod producenta: T6B80A
Technologia druku: Laserowa
Typ urządenia: Urządzenie wielofunkcyjne
Rodzaj: Kolorowa
Wyświetlacz: Tak
Obsługiwane formaty nośników: A4 DL B5 A6 A5 B6

Podajnik papieru: 250 arkuszy
Druk dwustronny: Tak

Rozdzielczość skanowania:1200x1200 dpi
Faks: Brak telefonu i faksu
Obsługa sieci: Wbudowana karta sieciowa  Wi-Fi

Kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne

Zrób wrażenie na innych dzięki wysokiej jakości kolorom i zwiększonej wydajności. Osiągnij najwyższą w swojej klasie prędkość druku dwustronnego i najkrótszy czas wydruku pierwszej strony, gwarantowane przez firmę HP. Skanuj, kopiuj i drukuj w najwyższej jakości. Postaw na proste zabezpieczenia i możliwość łatwego drukowania z urządzeń przenośnych.

Większa wydajność pracy

Wykorzystaj najwyższą w swojej klasie prędkość druku dwustronnego i najkrótszy czas wydruku pierwszej strony, gwarantowane przez firmę HP. Automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy umożliwia automatyczny druk dwustronny oraz łatwe i szybsze wykonywanie zadań.

Urządzenie HP oferuje również skanowanie plików cyfrowych bezpośrednio do wiadomości e-mail, folderów sieciowych i innych miejsc docelowych.

 

 

Więcej stron, wydajności, ochrony

Ciesz się wysoką jakością druku w kolorze i większą liczbą stron dzięki oryginalnym wkładom z tonerem HP z technologią JetIntelligence. Zwiększ bezpieczeństwo z niezbędnymi funkcjami zabezpieczeń i zarządzania, odzyskaj kontrolę i uniknij dodatkowych wydatków dzięki rozwiązaniu HP JetAdvantage Private Print.

 

 

Łatwe drukowanie i skanowanie mobilne

Urządzenie umożliwia drukowanie i skanowanie ze smartfonu oraz łatwe zamawianie tonera za pomocą aplikacji HP Smart. Podłącz smartfon lub tablet bezpośrednio do drukarki i drukuj z łatwością bez konieczności nawiązywania połączenia z siecią. Pewne połączenia są możliwe dzięki stabilnej przepustowości dwupasmowej łączności Wi-Fi®.

Duży wyświetlacz LCD

Łatwe zarządzanie zadaniami z urządzenia M280nw jest możliwe dzięki intuicyjnemu ekranowi dotykowemu. Wbudowany port USB umożliwia szybkie i proste drukowanie dokumentów z pamięci flash.

 

 

Strona główna | Oferta | O firmie | Kontakt